Tur ve Gezi Organizasyonları

Kurumumuz Erasmus+ projeleri kapsamında veya tamamen bağımsız olarak Tur ve Gezi Organizasyonları yapmaktadır. Merkez Ofisimizin Viyana`da olması şirketimize özellikle kültür turları açısından büyük bir avantaj sağlamaktadır. Viyana şehir olarak son 10 yıldır dünyada yaşanılabilecek şehirler sıralamasında ilk 3 şehir içerisine girmektedir. Zengin tarihi dokusu, kültürel atmosferi ve bozulmamış mimarisiyle kesinlikle ölmeden önce görülmesi gereken şehirlerden birisidir. Ayrıca Viyana coğrafi konum itibariyle Avrupa`nın göbeğinde bulunmakta, Budapeşte, Prag, Münih, Bratislava gibi şehirlerin ortasında yer almaktadır.

Erasmus+ Programı Kapsamında Yapılan Turlar:

Erasmus+ Programı kapsamında hizmet verdiğimiz guruplara proje için gelmiş oldukları şehir başta olmak üzere yakın şehirlere ve diğer Avrupa şehirlerine kültür ve gezi turları yapmaktayız. Proje için gelinen şehirde ve yakın mesafelerde bulunan tarihi mekanlara yapılan tur hizmetleri için katılımcılarımızın herhangi bir ücret ödemeleri gerekmemektedir. Proje süresinin elverdiği ölçüde diğer Avrupa şehirlerine yapılacak olan turlarda herhangi bir kar amacı gütmeden sadece maliyetleri katılımcılara yansıtmak suretiyle tur organizasyonları yapmak mümkündür.

Bağımsız Tur ve Gezi Organizasyonları:

Şirketimiz isteğe bağlı olarak guruplar için Tur organizasyonları yapmaktadır. Bu çerçevede Devlet Kurumları, Özel Şirketler, Orta Öğretim Okulları, Üniversiteler ve Sivil Toplum Kuruluşlarına hizmet vermekteyiz. Bu turlar Viyana merkezli olmak üzere, Budapeıte, Prag, Bratislava, Münih ve Venedig şehirlerini kapsamaktadır. Viyana`da şirketimize ait olan Otel ve Restaurantımız ve diğer şehirlerdeki anlaşmalı organizasyonlar sayesinde minumum ücretlerle Avrupa`nın tarihi şehirlerine keyifli bir gezi yapmanız her zaman mümkündür.